Witaj na aniball-polska, potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami:

ANIBALL – sposób na łatwiejszy poród (jasny róż)

(1 opinia klienta)

253,00 

Aniball jest przeznaczony do przygotowania prenatalnego, zapobiegania urazom krocza i wysiłkowego nietrzymania moczu. Jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Nawet 81% kobiet stosujących Aniball rodzi bez obrażeń krocza podczas porodu!

-
+

Produkt Dostępny
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa

Opis

Aniball jest produktem medycznym przeznaczonym do skutecznego treningu rozluźniania mięśni dna miednicy. Powstał we współpracy ze specjalistami z zakresu ginekologii i położnictwa.

Produkt ma formę balonika z dołączoną pompką. Specjalny kształt tego pierwszego elementu ułatwia umieszczenie go w pochwie. Został on wykonany z silikonu medycznego, dzięki czemu jest całkowicie neutralny dla ludzkiego ciała i hipoalergiczny, a także przyjemny w dotyku.

Aniball stosuje się w celu nauki świadomego oddychania i rozluźniania mięśni dna miednicy. Można go używać zarówno przed, jak i po porodzie, co czyni z niego produkt uniwersalny.

Aniball składa się z:
– silikonowego balonika
– pompki mechanicznej
– rurki
– adaptera do mocowania rurki
– dwukierunkowego zaworu

Dodatkowe informacje

Przypominamy, że stosowanie silikonowego akcesorium może wymagać skorzystania z lubrykantu. Kupuj wyłącznie preparaty na bazie wody, ponieważ w przeciwnym wypadku możesz uszkodzić silikon. Przed pierwszym użyciem włóż balonik Aniball do kąpieli wodnej (70 st. Celsjusza) na około minutę. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji obsługi.

Materiały: silikon, guma, tworzywo sztuczne
Kolor: jasny róż

 

1 opinia dla ANIBALL – sposób na łatwiejszy poród (jasny róż)

  1. Maria

    Polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *